– https://dorsetyapi.com/’da, kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da Banka Havalesi & EFT ile alışveriş yapılabilir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme konma aşaması, siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığı an olarak belirlenir. Herhangi bir açıklama yapılmadığı sürece, başka bir ödeme seçeneği kabul edilmez.

– catipenceresi.com.tr tüm siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde, irsaliye ile teslim edecektir. Faturanız 1 hafta içerisinde adresinize posta ile gönderilecektir. Posta ‘dan kaynaklanacak gecikmeler ve sıkıntılardan firmamız sorumlu tutulamaz.

– Ürünlerimizin bir bölümü ithal olduğu için, Dorsetyapi.com genel fiyat politikasını dolar, euro vb türünde ayarlamıştır. Satın alma işleminde son aşamaya geldiğinizde, tutar kredi kartınızdan TL olarak çekilecektir. Sitemiz üzerinde günlük açıklanan TCMB Döviz Satış Kuru, TL hesaplamasında baz alınacaktır.

Havale ve EFT için, ürünün sepetteki toplam türk lirası değerini baz alarak ödeme yapmalısınız.

Sitemizde günlük TCMB Döviz Satış kuru geçerlidir.

Tüm ürünlerimize KDV ve Nakliye dahil edilmemiştir.
KDV oranı %18’dir.

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından catipenceresi.com.tr sorumlu tutulamaz.

catipenceresi.com.tr sattığı ürünler için e-ticaret yapan alışveriş siteleri gibi bir kısım ürününde stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik edebilmektedir. Listeler güncellense de sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir. Böyle durumlarda, müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi verilir, siz başka bir ürün talep etmediğiniz durumda ise ürün bedeli hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilir.

– Satın alınan ürünlerin teslimatı özel anlaşmalı olduğumuz lojistik firması tarafından sigortalı olarak gönderilir.

– Sipariş ettiğiniz ürünler, belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lojistik firması, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir.

Ürün teslim alındıktan sonra lojistik (nakliye) firmasının görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Bu yüzden:
Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen ürünler için nakliye sorumlusu ile birlikte tutanak tutturulmalı dır. Daha sonrasında bizimle yada lojistik firması ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Lojistik firmasından zararınızı talep etmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı ödemelerinde, 3. şahısların zarar görmemesi için, alıcıdan kredi kartı son ekstresi ve bazı ayrıntılı bilgiler ihtiyaç duyulduğunda istenebilir.

Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve istenen tüm güvenlik bilgileri, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması için istenir ve bu bilgileri catipenceresi.com.tr 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder…

İade edilen ürünler, tarafımıza, uygun nakliye aracı ile gönderilmeli, iadelerde firmamız adresten ürünleri teslim almayacaktır.

İade edilen ürünlerin bedeli, banka ile olan anlaşmalarımız gereğince 48 gün sonra hesabınıza ya da kredi kartınıza iade edilecektir.

– https://dorsetyapi.com/’ dan alışveriş yapan kişi, yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.